kom 1 PODSUMOWANIE WEEKENDOWE

Weekend jest dla mnie czasem który poświęcam w całości Tosi i mężusiowi. Postanowiłam więc zrobić szybkie podsumowanie tego co się u nas działo.. a działo się.

Niestety choróbsko i nas dopadło. Niestety napisałam Nas ale CHORA jest TOSIA. W piątek rano obudziła się z bardzo brzydkim kaszlem.. wybrałam się z nią szybko do lekarza i niestety gardło zawalone i pól apteki razem z antybiotykiem jest nasze.

Wykrztuśny syropek na kaszel.. 2,5ml dwa razy dziennie. Przyznam, że jest mało smaczny.
Spray do Gardła.. podobno pomaga w leczeniu infekcji gardła. Dwa razy dziennie.. 


 Probiotyk jako nieodłączny przy zażywaniu antybiotyku. 


No i na sam koniec antybiotyk..


Mężuś postanowił więc Tosię zabawić.. i oto mamy nowy mebel w dużym pokoju. Namiot kupiony w IKEI a w nim 100 basenowych kulek. Jak zrobię fotkę to wstawię.. Tosia jest zachwycona. Cały czas chce siedzieć w namiocie.
Źródło: http://www.ikea.com/


Od czwartku mamy nową miseczkę. Polecam te miseczki bo są lekkie i mają fajny design. Fajny tzn. prosty. Mamy już jedną miseczkę z tej serii ale z Hello Kiti :) Tosia jednak ma tą miseczkę u babci.


Made in China ale jak dla mnie jest SUPER.


Pierwszy raz kupiłam Tosi Jogurcik Naturalny z Gerbera. Na samym początku byłam troszkę sceptycznie nastawiona.. , a nie miało to podstaw. Kupiłam je w czwartek a dzisiaj pewnie zje ostatni. Jest jeden minus tych Jogurcików. Opakowanie składa się z sześciu sztuk tylko po 60g.. co to jest dla mojej dzieciny. Powiedziałabym, że to nawet nie przekąska. Po dodaniu jednak deserku owocowego.. np. z jagodami to już klasa.


Omal bym zapomniała WOŚP.. WSPIERAMY, WRZUCAMY DROBNIAKI. Zamawiamy też od zeszłego roku dla Tosi bodziaka lub bluzeczkę. Popieramy jednak w 100% To co napisał o WOŚPie Tata Akrobata na blogu: http://oczekujac.blogspot.com/2013/01/wielka-orkiestra-swiatecznej-pomocy.html .

PACZKA DLA EMMY GOTOWA !! JUTRO WYSYŁKA ;)

Dużo zdrówka na cały tydzień dla wszystkich !


1 komentarz:

  1. Współczuję choróbska :(
    Namiot świetny, czekam na fotki Tosi w nim, z kulkami :D
    I czekam na paczuszkę, ale cierpliwie, także na spokojnie :)

    OdpowiedzUsuń