kom 2 PŁYN DO MYCIA CIAŁA I WŁOSÓW

Dzisiaj będzie o Płynie do mycia ciała i włosów Johnsona

Kiedy Tosia była jeszcze w brzuszku słyszałam wiele historii o tym płynie. Przede wszystkim były to opinie negatywne, że uczula. No, ale ja zawsze muszę wszystko sama wypróbować i sprawdzić. 

Na sam początek dostałam małą próbkę jak ta na zdjęciu poniżej i zrobiłam coś najgłupszego, co mogłam zrobić. Myłam Tosię tym płynem jakby cały dzień spędziła w piaskownicy aż faktycznie dostała uczulenia. Cóż byłam młodą mamą i takie błędy się zdarzają. Dopiero pewnego wieczora usiadłam i się zastanowiłam CO JA ROBIĘ!! no i już jest wszystko dobrze, bo jak widać mam kolejne butelki płynu. 

Do czego stosuję: tylko do mycia głowy !! Natomiast do mycia ciała całego używam Emulsji do kąpieli Oilatum Soft - ale o niej następnym razem.Polecam każdej mamie najpierw sprawdzenie danego produktu w ramach zdrowego rozsądku, a nie słuchanie plotek i ploteczek. 

Polecam logowanie się na stronie producenta bo można dostać fajne próbki. Johnson's wysłał mi taki zestawik:Miałyście może podobne doświadczenia jak ja ?

2 komentarze:

  1. Mam próbkę i wypróbuję jak już będzie co myć:)Może będzie ok to czemu nie. Co do Oilatum Soft to słyszałam że jak dziecko nie ma żadnych problemów ze skórą to lepiej nie stosować bo skóra się przyzwyczai i potem może być tylko gorzej lub już na zawsze trzeba będzie się softować, lub nie daj boże pozostanie tylko krochmal. Tak słyszałam od mam doświadczonych, sama po sobie wiem wiem bo jestem atopowcem, że lepiej stosować wtedy kiedy jest potrzeba a nie na wszelki wypadek.

    OdpowiedzUsuń
  2. My dostaliśmy do testowania pełnowymiarowe produkty (w sumie 5rzeczy) dzisiaj pojawi się wpis na moim blogu na ten temat. U nas akurat Johnson nie uczulił, co sprawdziliśmy już w szpitalu bo tam położne tego używały.

    OdpowiedzUsuń