kom 2 Obrazkowe karty pamięciowe CzuCzu

Dzisiaj jesteśmy po szczepieniu, więc Tosia słodko śpi, a ja postanowiłam przedstawić Wam karty Obrazkowe CzuCzu. Jak dla mnie są rewelacyjne.

Karty są przeznaczone dla dzieci od 0 - 3 lat.
Będę opisywała serię moje pierwsze słowa, a w tej serii dostępne są następujące grupy karty:
- w domu,
- zwierzęta,
- owoce warzywa,
- kolory i kształty.


Jako pierwsze Tosia dostała zwierzęta jak miała trzy miesiące. No i pokochała je od pierwszego wejrzenia. Najfajniejsze jest to, że my naśladujemy głosy a ona ma z tego taką frajdę. Tak naprawdę nie rozstajemy się z tymi przesympatycznymi zwierzakami,  bo jeżdżą one z nami samochodem, odwiedzają z Tosią babcie, a w wolnej chwili córcia nawet próbuje je zjeść.
Bardzo polecam serię ze zwierzakami, bo to niesamowita zabawa nie tylko dla dziecka, ale i dla rodziców. Najfajniej jest jak ja inaczej naśladuje zwierzaki, a mężuś inaczej no a Tosia cieszy się z nich każdego dnia.

Po sukcesie zwierzaków zakupiłam owoce i warzywa. Niestety nie przypadły Tosi do gustu. Pewnie, dlatego że nie uśmiechają się i nie mają takich słodkich oczek jak zwierzaki. Raz na jakiś czas oglądamy, ale bez większego zachwytu.
Przedwczoraj nabyłam kolory i kształty !! Są super, bo są w nich figury geometryczne, ale i uwielbiane przez  Tosię zwierzaki, ale i inne np. lalka, wóz strażacki. W tej chwili jesteśmy się na etapie oswajania.
Producenci zapewniają, że są to karty od 0 - 3 lat jak napisałam wcześniej, ale wg. mnie powinny być od 3 miesięcy, bo właśnie w tym wieku dziecko zaczyna się najbardziej interesować tym, co go otacza.

KARTY SĄ PRODUKTEM POLSKIM

MINUS :  jest jeden minus, jakim jest sznurek , którym połączone są karty. Z jednej strony fajnie, że nie są połączone na stałe, bo można jest rozwiązać i rozłożyć np. na stole. Z drugiej strony sznurek jest niebezpieczny, bo jest ostry i dziecko może go sobie wsadzić do oczka. Niestety, więc Tosi nie mogę dać kart żeby się sama pobawiła, a bardzo się do tego rwie.

○○○

2 komentarze:

  1. fajne karty. też poszukam dla mojego smyka...

    OdpowiedzUsuń
  2. wystarczy zamienić sznurek na wstążeczkę ;)

    OdpowiedzUsuń